Політичний стратег із США Юрій Ванетик: Світ усвідомив, що Україна – велична країна!

Відомий американський адвокат і політичний стратег Юрій Ванетик (Каліфорнія, США) зазначає, що ставлення цивілізованих країн світу до України змінюється радикально на краще.
За його словами, «у США раніше Україна мала досить негативну репутацію. Так, до неї ставилися завжди як до колеги. Але, як до проблемного колеги та проблемної країни. Корупція – головний чинник, який відштовхував американців від України. З цієї, головно, причини американські бізнесмени й не дуже хотіли мати справу з українцями. «Підстави», несистемність у діях, якісь розбірки, необґрунтовані невдоволення постфактум тощо – це завжди сильно відштовхує. Раніше у світі про Україну або не знали взагалі, або відгукувалися винятково як про непопулярну країну. Нині все надто змінилося».
«Почалася війна. Почалася ця дика трагедія, яку вкрай складно навіть усвідомити, а не те, щоб якось зрозуміти чи взагалі прийняти. І у нас зараз Україна – герой! У нас зараз українські військові – хоробрі борці за свободу! У нас зараз Україну поважають. Як Європа, так і США нарешті усвідомили, що Україна – велична країна, яка відчайдушно бореться за демократію та незалежність. Саме це сприяло неймовірній підтримці, яка надходить від країн-союзниць під час війни. В Україну зараз, скажімо так, закохані не лише американські політики, а й американський народ.

Це – факт!», – резюмував Юрій Ванетик.

Аналитические материалы УИП