Наступ ЗСУ вже почався: експерт розкрив дату, коли війська на фронті досягнуть піку можливостей

Раніше з'явилася інформація про те, що ЗСУ вже розпочали контрнаступ і проводять операції по всій лінії фронту, проте деталі не розкривають. Руслан Бортник, політолог, у новому випуску Politeka Online розповів про те, що зараз відбувається на фронті і як просуваються ЗСУ.

“Це війна, динамічний процес. Постійно обидві сторони наступають та обороняються залежно від різних ділянок фронту. Про що говорить Подоляк? Він намагається інформаційно парирувати ось це очікування контрнаступу, який затягнувся.

Бахмут з'їв ресурси обох сторін, і великого контрнаступу ще не відбулося. Швидше за все, повний український контрнаступ буде літнім. Справжні експерти говорять про те, що Україна досягне піку своїх можливостей із другої половини липня.

Наразі проводяться також підготовчі заходи до повноцінного контрнаступу, намагаються розіграти нашу перевагу» - поділився Бортник.

Також повідомлялося, у понеділок, 22 травня, бійці підрозділів "Свобода Росії" та "Російський добровольчий корпус", які воюють на боці України, перетнули кордон із Білгородською областю РФ зі зброєю та бронетехнікою. Це був спланований рейд – невелика військова операція у рамках великого плану контрнаступу Збройних сил України.

Аналитические материалы УИП