Руслан Бортник. Як вплине замах на Трампа на результат виборів в США?

В цілому замах на Трампа підвищує шанси на його обрання президентом США, оскільки, з одного боку, надає йому такого ореола героя, якого намагаються вбити, як намагалися вбити свого часу Рейгана чи Форда, як вбили в свій час Кеннеді чи Авраама Лінкольна. Тобто посилює його образ як борця з системою. Про це в коментарі From-UA повідомив політолог Руслан Бортник.

СИТУАЦИЯ В УКРАИНЕ: 11–17 июля 2024 года.

В Украине готовятся кадровые ротации в Кабинете Министров. На данный момент известно, что замена полного состава Правительства во главе с премьер-министром Д. Шмыгалем, вероятнее всего, не планируется. Отвечая на вопрос журналистов об отставке Правительства, В. Зеленский допустил, что могут быть кадровые изменения в Кабмине с "некоторыми министрами".

Сейчас многие абитуриенты стоят перед сложным выбором: куда двигаться дальше

Сейчас многие абитуриенты стоят перед сложным выбором: куда двигаться дальше. Не всем удается поступить в престижные университеты, такие как Киевский национальный университет имени Тараса Шевченко или Национальный университет "Киево-Могилянская академия". Однако в Украине есть множество других замечательных заведений, где можно получить качественное гуманитарное образование.

Примітивний та злочинний піар окремих політиків - експерт про спробу деяких нардепів перейменувати Бровари на Броварі

Зараз треба об’єднувати українське суспільство, а не створювати зайві лінії конфлікту, зокрема й суперечливими перейменуваннями. Політики, які порушують ці питання, мали би усвідомлювати, що це примітивний і навіть злочинний піар. Таку думку висловив політолог Руслан Бортник в коментарі УНН.

Деталі

Експерт зазначив, що під час війни питання різноманітних перейменувань необхідно відкласти, тому що у більшості випадків вони будуть викликати політичну дискусію. А суспільство має запобігати спробам деяких політиків піаритися на таких речах.

Подписаться на