До війни між Росією та Заходом залишилося два тижні, – Бортнік

Через два тижні між Російською Федерацією та Заходом може початися війна. Це регламентується внутрішніми російськими процесами.

Таку заяву зробив директор Українського інституту політики Руслан Бортник в ефірі телеканалу НАШ.

“До війни залишилося два тижні. Не факт, що на Донбасі. Я вже казав, що Росія не зацікавлена “підпалювати” Донбас, бо це її кордони. Але до нового витка ескалації між Росією та Заходом залишилося два тижні. Що це буде, я поки не беруся прогнозувати. Росія буде готова за два тижні. Це регламентується внутрішніми російськими процесами”, – розповів Бортнік.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Аналитические материалы УИП