Про нас

/about

Український Інститут політики – це незалежний аналітичний центр, який об’єднує 24 українських та іноземних політологів, експертів, фахівців в сфері соціальних наук та технологій, економіки, культури, тощо; та розташований у м. Києві (Україна).

 Метою діяльності Українського інституту політики є здійснення незалежних системних та комплексних досліджень в сфері соціальних наук та технологій, економіки, культури, тощо; вироблення практичних рекомендацій для органів державної влади, суб’єктів політики, ЗМІ, усіх зацікавлених сторін  – задля побудови в Україні соціальної та правової держави загального добробуту.

Наразі в доробку наших фахівців десятки програм та концепцій в галузі державного управління, понад 400 проектів законодавчих актів, сотні підзаконних нормативно-правових актів; сотні аналітичних досліджень.

Крім того УІП має тісні дружні стосунки практично з усіма українськими ЗМІ. Експертам та фахівцям УІПу належить щонайменше 2 000 опублікованих в провідних ЗМІ наукових та публіцистичних статей, 8 книг (в тому числі і англійською мовою).

Нашими послугами користуються кілька десятків народних депутатів України, керівництво секретаріатів фракцій, члени уряду. Ми працюємо у тісному контакті з міжнародними організаціями.

Контакти:

Директор – Бортнік Руслан Олегович

Тел.: +380637893257

Пошта: uiamp2012@gmail.com