В Офісі Президента організували зустріч з блогерами

Агент під прикриттям? Оксана Волощук, більш відома як блогерка Ксюша Манекен, не приховує своє минуле в ескорті. Займалася цим у Дубаї. Нині ж має власне шлюбне агентство, де за спілкування та власні фото жінки можуть отримувати гроші.

Днями радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк провів зустріч із низкою українських блогерів, серед яких також була і Ксюша. Після на своїй сторінці у соцмережі дівчина опублікувала фото із нагородою від ГУР “За сприяння воєнній розвідці України ІІ ступеня”. 

Користувачі соцмереж одразу ж обурилися. Адже вирішили, що нагороди отримали усі присутні блогери. Проте відзнака Волощук датована ще жовтнем 2022 року. В Офісі Президента ситуацію роз’яснили. Михайло Подоляк заявив, під час зустрічі жодних відзнак не вручали, а лише налагоджували комунікацію з інфлюенсерами. 

Блогери, що були присутні на зустрічі, підтвердили, нагороди їм не роздавали. Тож питання як відзнака потрапила до рук Ксюші Манекен ще більше збурхала користувачів. Бо ж вона чи не єдина з інфлуенсерів, хто за час повномасштабного вторгнення не перейшла на українську. До того ж у 2015 році її аж ніяк не хвилювало чий Крим. Після скандалу дівчина визнала – щодо півострова помилялася. 

Політолог Руслан Бортник каже, для своєї роботи Головне управління розвідки може залучати будь-кого. Не лише ескортниць, а й убивць, шахраїв та зрадників. Однак ці нагороди мають бути засекреченими, принаймні до завершення війни. 

На зустрічі були й інші блогери з неоднозначною репутацією. Зокрема Микита Добринін, який у 2021 році поїхав до росії, де став ведучим “Холостяка”. Олександр Заліско, який у тому ж 2021-му потрапив у скандал, гучно відсвяткувавши свій день народження у львівському Будинку вчених у День пам’яті жертв Голодомору. А ще Саша Бо, яка нещодавно заявляла, що не публікує фото війни, бо боїться втратити блог.

Експерти ж кажуть, люди з різною репутацією у час війни можуть принести користь країні. Однак вибір саме цих людей для комунікації дійсно незрозумілий. Назвати усіх зібраних Подоляком топ блогерами України важко. 

Аналитические материалы УИП

  • СИТУАЦИЯ В УКРАИНЕ: 15 – 22 ноября 2023 года.
  • Вопрос Украины определит траекторию президентской избирательной кампании в США.
  • СИТУАЦИЯ В УКРАИНЕ: 26 октября – 1 ноября 2023 года.
  • Когда и при каких условиях в Украине пройдут выборы: ответы на вопросы от Руслана Бортника
  • СИТУАЦИЯ В УКРАИНЕ: 12 – 18 октября 2023 года.
  • BlackRock и другие американские компании планируют создать Банк и Инвестиционный фонд, которые будут контролировать процесс восстановления Украины.
  • СИТУАЦИЯ В УКРАИНЕ: 28 сентября –4 октября 2023 года.
  • СИТУАЦИЯ В УКРАИНЕ: 13 – 20 сентября 2023 года
  • Безопасность как новая идеология XXI века: феномен «секьюритократии»