Руслан Бортнік. Хто встановив прослуховування у кабінеті Залужного?

У кабінеті Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного знайшли прослуховування. Крім того, ЗМІ стало відомо, що пристрій, що прослуховує, також був знайдений і в кабінеті особистого помічника Залужного — Костянтина Бушуєва. From-UA дізнався про думку політолога Руслана Бортника про те, хто міг встановити «жучок».

— Спецслужби регулярно перевіряють кабінети всіх лідерів держав, військового керівництва щодо наявності прослуховування, але рідко коли вони оприлюднять інформацію про те, що щось знайшли. Адже головне завдання після виявлення такого пристрою встановити, хто ж насправді її слухає.

Крім того, це чудовий інструмент вкидання дезінформації супротивнику. А те, що СБУ оприлюднило цю інформацію, може свідчити насправді про інші процеси. Може це елемент конкуренції між СБУ та іншими спецслужбами і не лише українськими, щодо контролю та впливу на Залужного. Можливо, це підготовка до вкидання «плівок Залужного», така собі попередня, легалізація. І ми скоро можемо дізнатися про те, чим займається Залужний у робочий час у себе в кабінеті та які теми він обговорює.

Аналитические материалы УИП